RU
EN

Kas ir sabiedriskās attiecības
Ko mēs darām
Kā stiprinām mārketingu
Galvenie fakti
Mūsu klienti

photo
Biznesa konsultants Aleksandrs Fridmans



Raksts, Db, 14.02.12.
Intervija, 13.02.12.
Intervija, 24.01.12.
Video ar A.Fridmanu
Par A.Fridmanu

Kompānija Business Education Plus aicina

Stratēģiskā menedžmenta biznesa konsultanta Aleksandra Fridmana seminārs “Padoto rīcības vadība”


Seminārs notiks 2012. gada 24. un 25. oktobrī Rīgā, viesnīcā Radisson Blu Daugava Hotel (Kuģu ielā 24). Norises laiks – no pulksten 10 līdz 18, ar kafijas pauzēm un pusdienām.

Šis seminārs domāts:

• biznesa īpašniekiem, kas piedalās operatīvā uzņēmuma (-u) vadībā;
• topmenedžeriem;
• nodaļu un apakšvienību vadītājiem.

Kārļa Marksa spārnotā frāze vēsta: “Esamība nosaka apziņu.” Klasiķim un pamatlicējam savā ziņā bijusi taisnība, tāpēc vadītājam jāprot konfigurēt “esamību”, izmantojot to kompetenču klāstu, kas nodrošinātu padoto pareizu uzvedību. Ar jēdzienu “pareizs” mēs saprotam, ka viņi izlems: vadītāja uzticēto darbu daudz izdevīgāk izpildīt labi nekā jebkā citādi. Lūk, tā – ne vairāk un ne mazāk.

Execution nav iespējama bez precīzas padoto darbību vadības. Vēlams, lai viņi paši izdarītu “pareizo” izvēli par labu rūpīguma, centīguma un atbildīguma paaugstināšanai. Šim nolūkam jums nepieciešams apgūt galveno vadības kompetenču lietošanas un apvienošanas nosacījumus. Protams, jūs par tiem zināt, taču cik labi protat tos izmantot? Seminārs jums ļaus atbrīvoties no rutīnas un vairāk koncentrēties perspektīviem uzdevumiem. Tajā pašā laikā jūs ne tikai saglabāsiet pilnu kontroli pār situāciju, bet arī nodrošināsiet iespēju veikt mūsdienīgas korekcijas darbu uzdevumu izpildē. Darbinieku darbā parādīsies skaidrība, precizitāte, sistemātiskums, kas nodrošinās arī pašmotivāciju.

Semināra programma

Reglamentu loma operatīvajā vadībā: apvienošana ar citiem “instrumentiem”, efektīvs lietojums un vadītāju tipiskās kļūdas.

Korporatīvo reglamentu hierarhija un veidi: kā noteikt, ko reglamentēt un ko ne, kā nodrošināt regulāro darbu standartu un “nenosmacēt” kompāniju.

Krosprocesu koordinācija: kā novērst “melnos caurumus” un funkciju dublēšanos, uzdevumu izpildes laikā savstarpēji sadarbojoties dažādām apakšvienībām.

Kā nodrošināt reglamentu efektivitāti: atbalsta veidi, dažādi lietojuma mērķi un galvenie racionālas atjaunošanas organizēšanas principi.

Kāpēc uzdotais darbs netiek izpildīts tā, kā vajadzētu: tipiskās vadītāju kļūdas, deleģējot darba uzdevumus, un kā no tām izvairīties.

Deleģēšanas “līmeņi”: kā gatavoties deleģēšanai; pie kā noved nepareizs padoto kvalifikācijas un motivācijas novērtējums, deleģējot darba uzdevumus, un kā izvairīties no šīs kļūdas.

Divpusējā pretdarbība deleģēšanai: kas traucē vadītājiem un padotajiem, deleģējot darba uzdevumus, un kā neitralizēt šos šķēršļus.

“Atgriezeniskā deleģēšana”: kāpēc deleģētais darbs atgriežas pie vadītāja, un kā pieradināt padotos patstāvīgi atrisināt to, kas ietilpst viņu pienākumos.

Koordinēšana un mijiedarbība: organizētas atgriezeniskās saiknes loma uzdotā darba izpildes procesā.

Kā attīstīt padoto kvalifikāciju koordinēšanas procesā: dažādi atgriezeniskā saiknes veidi un to apzināta izvēle atkarībā no reālās situācijas.

Galvenie padoto kļūdu avoti: kāpēc viņi tās pieļauj, un kā tās novērst.

Kontrole: loma operatīvajā vadībā, kāpēc tā tik ļoti nepatīk padotajiem, iespējamās sekas, vadītāju tipisko kļūdu analīze.

Kontroles veidi: mērķi, atšķirības, izpilde, tipiskākās kļūdas izmantošanā un racionāla akcentu izvēle atkarībā no darba veida un padotā reputācijas.

Operatīva padoto motivēšana: vadītāja loma korporatīvās sistēmas instalēšanā un uzturēšanā, motivācijas galvenie komponenti un iespējami racionālāka sasaiste ar citiem vadības instrumentiem”.

Seminārs noritēs krievu valodā.

Semināra darba kārtība:

09.30 – 10.00 – dalībnieku reģistrācija;
10.00 – 12.00 – semināra sākums;
12.00 – 12.30 – kafijas pauze;
12.30 – 14.00 – semināra turpinājums;
14.00 – 15.00 – pusdienas;
15.00 – 16.30 – semināra turpinājums;
16.30 – 17.00 – kafijas pauze;
17.00 – 18.00 – semināra pirmās/otrās dienas turpinājums un nobeigums.

Visus instrumentus, ko saņemsiet seminārā par padoto ricības vadību, varēsiet nekavējoties lietot un jau tuvākajās nedēļās iegūsiet pirmos rezultātus.

Dalības nosacījumi

Divu dienu semināra (16 akadēmiskās stundas) dalības maksā ietilpst arī izdales materiāli, kafijas pauzes, pusdienas, autostāvvieta. Semināra nobeigumā dalībnieki saņems diplomus.

Reģistrējoties un apmaksājot:

līdz 24. septembrim – Ls 345 + PVN;

līdz 8. oktobrim – Ls 365 + PVN;

pēc 8. oktobra – Ls 385 + PVN;

Reģistrējieties Aleksandra Fridmana semināram:
vēršoties pie organizētājiem: Ļeva Fainveica, kompānijas Rezonanse Plus vadītāja (lev@rezonanseplus.lv, mob. t. + 371 29538469), un Aleksandras Pečeņas, Diolan vadītājas (info@diolan.lv, alexa.pecen@inbox.lv mob. t. + 371 29278578);
elektroniski, nosūtot uz jebkuru no norādītajām e-pasta adresēm aizpildītu pieteikuma veidlapu.


Pieteikums